0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Каблите на сопирачките на сопирачките на Raybestos, BC се вклопуваат: 1977- Chevrolet Sportvan, 1975- Chevrolet Van

Каблите на сопирачките на сопирачките на Raybestos, BC се вклопуваат: 1977- Chevrolet Sportvan, 1975- Chevrolet

DEN 5471.84
Достапно за нарачка

Достапност

Каблите на сопирачките Raybestos® Element3 ™ се најхран технички напредните кабли достапни во индустријата. Собранијата на кабелот за сопирачките се тестираат за јачина, вклопување и отпорност на корозија. Ова дава беспрекорна изведба секој пат кога ќе се применат. Каблите на сопирачките на Raybestos Element3 се извршуваат идентично со стандардите што ги бараат производителите на ОЕ. Овозможува оптимална заштита, услужен живот и безбедност. Каблите за челични сопирачки обложени со најлон обезбедуваат супериорна отпорност на корозија. Обезбедува безбедна, мазна сопирачка нанесува и ослободува секој пат. Вклучува сите држачи и фитинзи во стилот на ОЕ. Лесна инсталација и вклопување во ОЕ.

За производот

Избор на клиент