0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Raybestos MGD409MH сет на подлогата за сопирачките на сопирачките, се вклопува Изберете: 1990- Acura Integra, 1992- Honda Civic Ex Ex-V-V

Raybestos MGD409MH сет на подлогата за сопирачките на сопирачките, се вклопува Изберете: 1990- Acura Integra,

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Влошките за автомобилски сопирачки Raybestos R-Line беа развиени за секојдневните возачи кои очекуваат сигурни перформанси и доверлива моќност. Овие влошки обезбедуваат широка покриеност за автомобили, комбиња, SUV и лесни камиони. Потпрете се на Raybestos за да ви ги донесат вредните, зависни производи што ги очекувате од најдобрите во сопирачките. Слози и комори се совпаѓаат со дизајнот на ОЕ, овозможувајќи помалку бучава, вибрации и суровост. Фабриката излечена за ефикасно сопирање веднаш надвор од кутијата Raybestos R-Line полуметални влошки на сопирачките Полуметалните апликации обезбедуваат тивко сопирање и силен залак за OE прилагодена или подобра моќност за сопирање. Вклучен е хардвер од не'рѓосувачки челик Премиум 301, каде што е применливо. Слосирање на бучава слоевит. Fits Select : 1990-1991 Acura Integra 1992-1993 Honda Civic Ex/Ex-V 1988-1989 Honda Accord LXI 1989-1991 Honda Prelude SI 1986-1990 Acura Legend 1992-1993 Acura Integra ls 1988 Honda Prelude 2.0 SI/2.0 S 1990 -1991 Honda Civic Ex и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

За производот

Избор на клиент