0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
DesignArt 'Рибарски едриличарски брод на црвено зајдисонце сјај' Sea & Shore Saftion Print на природно бор дрво

DesignArt 'Рибарски едриличарски брод на црвено зајдисонце сјај' Sea & Shore Saftion Print на природно бор

DEN 639.68
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа оригинална уметност од море и брегот од дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори. Печатено на дрво користејќи супериорен квалитет 6 бои UV мастило,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : хоризонтална. - Предмет : Море и брегот Тип : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : наутички и крајбрежен. - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : Сина 100% рачно изработена во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.

За производот

Избор на клиент