0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Тест Hotешко - Нова страница со артикли - Модул за исполнување

Тест Hotешко - Нова страница со артикли - Модул за исполнување

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Време на празник лента за завиткување на подароци, злато, 1,5 "x 15 ' : убава лента за завиткување на подароци и украсување. 1,5" ширина. 15 'лента по количка. Одликувајќи се со прекрасна чиста златна лента со сјајни акценти. Одличен додаток на подароци, занаети, цветни аранжмани и венци. Пар со други материјали за завиткување на време на одмор како џамбо лакови и декоративни торби за подароци. Сезонски и празничен.

За производот

Избор на клиент