0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Хартија за божиќни ленти со лента, тиркизна, 4in 10yd, 1 пакет

Хартија за божиќни ленти со лента, тиркизна, 4in 10yd, 1 пакет

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Tirnејм хартија Божиќна тиркизна лента е совршен посебен допир за вашите зимски украси, подароци и прослави. Оваа панделка е сигурна дека ќе стави насмевка на сите ваши пријатели и семејства. Украсете го на врвот на кутијата за подароци, додадете го на некои парчиња од центарот на маса, или завиткајте го околу банастери, столчиња и вратари. Забавната шема за вртење на вртење е прекрасен начин да се истакнете меѓу другите подароци. Најдобриот дел е што се тркала веднаш на своето место и лесно се чува до понатамошна употреба. Оваа лента можете да ја користите за Божиќ, новогодишна ноќ, родендени, зимски забави и многу повеќе. Боја : Тиркизна големина : 4in x 10yd Количина : 1/Пакет Боја : Тиркизна. Големина : 4 инчи x 10 јарди. Количина : 1/пакет. Оваа лента за зимска тема ви овозможува да го додадете тој дополнителен допир на вашите подароци за одмор. Оваа ролна лента е лесно да се завитка и да се чува до следната употреба.

За производот

Избор на клиент