0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Offray 2 x9 'Franisha Trim-Red

Offray 2 x9 'Franisha Trim-Red

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Објавувачките панделки се достапни во широк спектар на стилови, бои и ширини. Изберете совршена лента за занаетчиство, украсување, шиење, венци, цветни аранжмани, лакови за коса, завиткување на подароци и многу повеќе. Offray нуди широка палета на бои затоа што знаеме дека наоѓањето панделка што е само вистинската боја е клучно за вашите занаетчиски проекти, цветни аранжмани и повеќе. Вие секогаш можете да казните креативна употреба за Offray Ribbon! Без разлика дали вашата страст е занает или шиење, ние нудиме лента за да ја исполниме вашата комплетна колекција за снабдување за шиење со асортиман на панделки. Изберете од широк избор на не-жични бои и текстури што ќе надополнат кој било од вашите проекти за шиење. Ribbon е суштински дел од вашите занаетчиски материјали кога планирате посебен настан. Без разлика дали се справувате со украси, цвеќиња или фаворити, ќе најдете бесконечни намени за лента.

За производот

Избор на клиент