0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Повторно воспоставена замена за замена за касети со висок принос на Epson 220XL: T220XL црна, T220XL Cyan, T220XL магента, T220XL жолта

Повторно воспоставена замена за замена за касети со висок принос на Epson 220XL: T220XL црна, T220XL Cyan,

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Зачувајте и отпечатете уште повеќе кога купувате со LD производи! Оваа понуда вклучува (3) T220 XL120 со висок принос црн, (2) T220 XL220 цијан со висок принос на цијан, (2) T220 XL320 Magenta со висок принос и (2) T220 XL420 жолти касети со висок принос; Тие ја заменуваат оригиналната серија за стандардни приноси на Epson 220 / T220. Овој сет на кертриџ е компатибилен со Epson Expression XP 320, XP 420, XP 424 & Workforce WF 2630, WF 2650, WF 2660, WF 2750, WF 2760 печатачи. Забележете, пакувањето на мало може да варира и овие касети ќе работат само со печатари купени во САД и Канада. Употребата на материјали за повторно воспоставено печатење не ја поништува гаранцијата за печатачот. Горди сме да понудиме 100% задоволство и гаранција за живот за сите компатибилни и преработени производи за печатење. Ние сме ексклузивен препродавач на LD производи бренд на високо квалитетни материјали за печатење. За употреба во серија на изразување и XP : XP-320, XP-420, XP-424 Workforce & WF Серија : WF-2630, WF-2650, WF-2660, WF-2750, WF-2760. Вклучено : 3 T220 XL120 Црна 2 T220 XL220 Cyan 2 T220 XL320 Magenta 2 T220 XL420 жолта. 100% задоволство и гаранција за живот.

За производот

Избор на клиент