0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Канон PGI-2200XL Компатибилен кертриџ за кертриџ, магента 3-пакет

Канон PGI-2200XL Компатибилен кертриџ за кертриџ, магента 3-пакет

DEN 334.24
Достапно за нарачка

Достапност

Ова е понуда за повеќе пакувања што содржи не 1, туку 3 касети! Компатибилен со Canon PGI 2200 XL M, 9268 B001 Magenta. Одговара на модели на печатач : Maxify MB5320, MB5020, IB4020. Овој кертриџ за кертриџ компатибилен со канон PGI 2200 XL, пакетот Magenta 3 е одлична компатибилна мултипак ставка по намалена цена под 20 долари што не можете да ги пропуштите. Секогаш се испорачува брзо и точно и доаѓа со 100% гаранција. Купете ги додатоците за печатачот, касетите и повторното полнење од нашата широка додатоци за печатачи и колекцијата на електроника во доверба и заштедете над другите трговци на мало. Овие не се оригинални касети за брендови, овие се компатибилни или повторно воспоставени касети направени за да се замени оригиналниот кертриџ и да се работи со истите модели на печатачи. Овие касети не се произведени или одобрени од Канон, овие се компатибилни или преработени касети направени за да се замени оригиналниот кертриџ Канон и да се работи со истите модели на печатач. За употреба со Canon Maxify MB5320, MB5020, IB4020. За употреба со Canon PGI-2200 XL M, 9268 B001. Компатибилен кертриџ Мултипак.

За производот

Избор на клиент