0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Повторно воспоставена замена за замена за Epson 252XL високи касети за Yie: црна, цијан, магента, жолта за WF- WF- WF- WF- WF- WF- WF-7710DWF WF- WF-7720DTWF

Повторно воспоставена замена за замена за Epson 252XL високи касети за Yie: црна, цијан, магента, жолта за

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Заштедете уште повеќе со нашиот сет од 8 касети за повторно воспоставување на производство. Овој сет вклучува 2 T252 XL120 црна, 2 T252 XL220 цијан, 2 T252 XL320 Magenta, & 2 T252 XL420 жолти касети. Зошто да платите двојно повеќе за името на брендот EPSON 252 XL кертриџ кога нашите резерви за повторно воспоставено производство на печатачот даваат одлични квалитетни резултати за дел од цената? Нашиот повторно воспоставен сет за Epson е поддржан од 100% задоволство и гаранција за живот, па затоа зачувајте сега и заштедете уште повеќе! Овој сет работи во следниве печатачи на работната сила EPSON : WF 3620, 3640, 7110, 7610 и 7620. Ние сме ексклузивен препродавач на брендот за LD производи со висок квалитет на печатење. За употреба во работната сила во Епсон : WF-3620, WF-3640, WF-7110, WF-7210, WF-7610, WF-7620, WF-7710, WF-7710 DWF, WF-7720, WF-7720 DTWF. Вклучено : 2 T252 XL120 Црна 2 T252 XL220 CYAN 2 T252 XL320 Magenta 2 T252 XL420 жолта. 100% задоволство и гаранција за живот.

За производот

Избор на клиент