0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Бесплатна собрание на мажите секојдневна маица со кратки ракави

Бесплатна собрание на мажите секојдневна маица со кратки ракави

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Цел ден, секој ден .. памучна маица на бесплатното собрание, главна облека за женска облека што никогаш не старее. Без разлика дали се носи самостојно со џогери, фармерки или шорцеви или спарени со костум за повеќе обичен канцелариски изглед, овој ТЕЕ нуди сигурна удобност и лесен допир на лежерен кул, што е точно на трендот. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Classic; 32-1/2 ”должина од висока точка на рамото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Екипаж со ребра; Супер-меко чувство; Дизајн на страничен прицврстувач. Машка секојдневна маица од бесплатно собрание.

За производот

Избор на клиент