0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Семејство ТВ Симпсонс време машка графичка маица

Семејство ТВ Симпсонс време машка графичка маица

DEN 207.84
Достапно за нарачка

Достапност

Прославете ја вашата внатрешна случајност со оваа официјално лиценцирана семејна телевизија Симпсонови, временска машка маица. Совршено за секоја пригода! Оваа графичка мета е направена со 100% памук за оптимално извршување на бојата и етикета за вратот без ознака за дополнителна удобност. Ова на тренд графички е сигурно да го воздигнете вашиот секојдневен изглед. Со удобно вклопување и меко чувство на рака, тоа ќе биде гардероба одете за наредните години. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 '' и носи големина М; Достапно во големини до 3 XL. Fit : Стандардно вклопување. Стил на вратот : вратот на екипажот. Карактеристики : Супер-мека ткаенина од Jerseyерси; Симпсонови печати. © Симпсонови, сите права се задржани. Графички маици Симпсонови за мажи.

За производот

Избор на клиент