0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Кирби Нинтендо Машка графичка мета, големини S-3XL

Кирби Нинтендо Машка графичка мета, големини S-3XL

DEN 274.08
Достапно за нарачка

Достапност

Прославете го вашето внатрешно дете со оваа графичка графичка кирби за мажи. Кул и случајно со опуштено вклопување, вратот на екипажот и кратки ракави, тоа е удобен начин да ја покажете вашата видео игра случајна. Задебелениот графички принт изгледа одлично сам или слоевит под фланел или качулка. Спарете го со сите ваши омилени фармерки, џогери и шорцеви. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт. © Нинтендо, сите права се задржани. Кирби графички печати за мажи.

За производот

Избор на клиент