0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

DEN 351.84
Достапно за нарачка

Достапност

Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. Предната графика. © Touchstone Телевизија, сите права се задржани. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Графичката маица „Златни девојки“ за мажи.

За производот

Избор на клиент