0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Уметнички ткајачи Тоноте 2 '3' правоаголна област килим

Уметнички ткајачи Тоноте 2 '3' правоаголна област килим

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Опфаќајќи ја времето почесната традиција на изработено рачно изработка на килими, елегантниот и исклучителен дизајн на колекцијата Tonoth сигурно ќе зрачи чувство на раскошен дизајн во вашиот дом. Стручно направени во Турција, овие килими се главен пример за неверојатна изработка и чиста елеганција. Одликувајќи се со прекрасен југозападен дизајн, овој килим е совршен додаток на кој било простор. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Низок куп. Висина на купот : 0,10 ". Само во затворен простор. Моден и еклектичен, овој рустикален стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор . бело. Нијанси на бела, беж, јаглен, аква, светло розова, светло црвена, шафран, вар. 2 '2' X 3 'правоаголник област килим. Разновидност на бои и големини достапни во колекцијата. Уметност на јазол. Наменета да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршен за области со висок сообраќај во вашиот дом, како што е дневна соба , трпезарија, кујна и ходници . Лесно за чистење и одржување, редовно препорачуваме да се испразнуваат и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала површина. , но исто така можете да ја користите рачната приврзаност на исправен вакуум . Функционалниот низок куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги попречувате влезовите. Препорачана подлога за килими.

За производот

Избор на клиент