0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Добро ткаени кралеви на кралевите ориентални традиционални килими, црвени

Добро ткаени кралеви на кралевите ориентални традиционални килими, црвени

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Колекцијата на кралот на судот е сè за удобна декорација за зафатен дом. Јамка на најлонскиот куп мери ниска 0,3 ", така што килимот стапи помалку од нечистотија и е поотпорен на абење. Не-спуштена гума за поддршка ја елиминира потребата за рампа за килим и е безбедна за сите видови на подот. Овие килими се мијат машини што се мијат , избледени отпорни и се залепуваат од сите страни за издржливост. Тие се лесни за одржување и изградени за да траат. И со најразлични обрасци од најсовремени и модерни, до традиционални, до кујнски пријатни, можете да ги ставите каде било. Не-лизгање на најлонските поддршка ќе спречи лизгање на килимот. Избледи и абење отпорен, густ најлонски куп со низок јамка. Машината изработена во мисирка, вакуум редовно со вакуум што не е не-ритам.

За производот

Избор на клиент