0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Материјал : 72% памук/28% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината и влечење за дополнителна удобност. Ockебови : две странични џебови; Еден заден џеб. Карактеристики : Супер мека ткаенина од руно; ребрести трим. Jогерс од руно за момчиња од слободно собрание.

За производот

Избор на клиент