0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Централен дебеломер на сопирачката на дискот

Централен дебеломер на сопирачката на дискот

DEN 993.44
Достапно за нарачка

Достапност

Повторно воспоставено од производството за да ги исполни најпрецизните стандарди за сигурни перформанси. 100% тестиран притисок и проверен за да се обезбеди соодветно работење и вклопување. Третирани со антикорозивна завршница. Доаѓа без влошки за сопирачките. Вклучува хардвер и загради полу-натоварен дебеломер.

За производот

Избор на клиент