0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Кондензатор на климатик Kool Vue компатибилен со - Форд Фузија, - Хибрид на полицијата Форд, - Линколн Континентал, - Алуминиумско јадро на Линколн МКЗ

Кондензатор на климатик Kool Vue компатибилен со - Форд Фузија, - Хибрид на полицијата Форд, - Линколн Континентал,

DEN 780.48
Достапно за нарачка

Достапност

Кондензор за климатик Kool Vue, алуминиум, паралелен вид на проток, фабрички финиш 100% тестирано, 100% тестиран протек, изграден со специфична алуминиумска легура за максимална ефикасност на ладење и отпорност на корозија. Kool Vue е познат бренд за автомобилски делови што одговара на која било од вашите потреби за замена на огледалото. Најдобар производител за делови од возила и додатоци Kool Vue Air Clateramer кондензатор компатибилен со Ford Fusion 2013 - 2020 година. 2019 - 2020 година Хибрид на полицијата Форд. 2017 - 2020 година Линколн Континентал. 2013 - 2020 Линколн МКЗ алуминиумско јадро го заменува бројот на ОЕ : HG9 Z19712 E. HG9 Z19712 A. Заменува број на делови : FO3030241. Број на размена на дел : HG9 Z19712 E, HG9 Z19712 A, FO3030241. Fit : Direct Fit. Продадена количина : продадена индивидуално.

За производот

Избор на клиент