0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Регулатор на прозорецот за напојување Altus Automotive за - SAAB 9- предниот десно

Регулатор на прозорецот за напојување Altus Automotive за - SAAB 9- предниот десно

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Регулатор на прозорецот Altus Automotive Power For Buick Rainier 2007-2004, Chevrolet Trailblazer 2009-2002, Trailblazer Ext 2006-2002, GMC Proty 2009-2002, Proty XL 2006-2002, Proty XUV 2005-2004, Isuzu Ascender 2008-2003 2004-2002 година, SAAB 9-7 X 2009-2005 Предниот десен десен агол (без мотор за лифт на прозорец) регулаторите и моторите на Altus Altus Altus се произведуваат со врвни делови за квалитет и засилен дизајн на OE за подобрување на доверливоста и издржливоста. Одликувајќи се со OE Plug & Play Wiring Harness (не е потребно спојување). Премиум кабелската обвивка ја елиминира компресијата на кабелот (без стискање). Технологијата за само-подмачкување обезбедува потивка операција и го намалува триењето и абразијата за да го продолжи животот на моторот. Краевите на кабелот со челик, се спротивставуваат на влечењето на влечење. Анти-пинч мотор (каде првично дизајниран од ОЕМ) го намалува ризикот за патниците. Ограничена гаранција за живот . пред десно. Референци 15944001, 8159440010, 25824840, 740-691. FITS Изберете : 2002-2003.2007-2009 Chevrolet Trailblazer 2004-2006 Chevrolet Trailblazer LS/LT 2002-2006.2007-2009 GMC Prodoy 2004-2007 Buick Rainier 2002-2004 Oldsmobile Bravada 2003-2008 Isuzu Ascender 2005-2009 Saiben 9- Sabir 7x и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

За производот

Избор на клиент