0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Bando Belt 4PK622F FITS Изберете: 2009- Chevrolet Aveo, Pontiac G Wave

Bando Belt 4PK622F FITS Изберете: 2009- Chevrolet Aveo, Pontiac G Wave

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Bando Belt може да се инсталира на фиксни палки со 2 оски со специјализирана алатка. Целната напнатост може да се постави без прилагодување на тензијата што одзема многу време. Одржува висока напнатост на ременот, дури и по продолжена употреба. Ја елиминира потребата за безжични раце и затегнувачи. Апликациите со употреба на Ace Ace (R) Fit се дизајнирани за подобрување на километражата на гас. Автомобилски погони за додатоци на моторот, како на пример за климатизација . Bando USA OEM квалитет одговара на серпентин појас.

За производот

Избор на клиент