0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Сензор за тропање на палење 5S

Сензор за тропање на палење 5S

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Сензорот за палење на палење (детонација) изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме сензори за палење Knock (детонација) за буквално секој автомобил на патот денес. Сензорот за нокаути за палење WVE (детонација) се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. WVE 5 S13829 Сензор за палење на палење (детонација).

За производот

Избор на клиент