0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Хонда Цивил Фабрика за замена на ОЕМ Стерео приемник, радио-играч со директно вклопување на приклучоци

Хонда Цивил Фабрика за замена на ОЕМ Стерео приемник, радио-играч со директно вклопување на приклучоци

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Компатибилност : 2012 Honda Civicfits Виртуелно сите граѓански модели во 2012 година (DX, LX, EX, EX-L, HF, SI, FX, хибриден, природен гас)*Споредете го визуелниот изглед на приемникот на вашето возило и конзолата за табла за да се обезбеди системска компатибилност со системот за компатибилноста на системот Приклучок и репродукција на конекција на врски Direct Fittment Systemno Дополнителни кабли за инсталација/жици неопходни интегрални ресивер за контролор на контролори на автобус : hi-резолуција 8.0 "HD Digital Displaytouch Ectauch Операција на екранот Built-in CD/DVD плеер-плеер-плеер-пријателски-пријателски интерфеам/FM радио со 30 станицата Меморима Флеш и Flash и Flash и MICRO SD мемориски картички Readers Versatile дигитални медиуми датотеки Suppor Trear Panel Audio AUX (RCA) Влезен/излезен конектор jacks Rear Панел Влез/излезен конектор jacks4-Channel RCA Pre-Amp Излез/Subvoofer Излез на конфигурација Прилагодување на конфигурацијата : Контраст, контраст, контраст, контраст, контраст, контраст, контраст, контраст, COLECTOCUSTOMIZABLE EQ AUDIO CONTROWNSPRACKING VIDEORT ВИДЕО ИЗВЕДУВАЕ НА ВИДЕО ВИДЕО ИЗВЕДУВАЕ НА ВИДЕО ВИДЕО. Connector Includes Навигацијата за далечински управувач : Контрола на екранот на допир, интерфејскетирање на гласовна насока за пресврт, асистенција на безбедно и паметно : помага да ги задржите очите на SD-картичката со интегрирана мапа на мапи и статистика Displaymulti-language Поддршка за конекцијата за поддршка : вградена BT за безжична музика Способност за повикување без струја на струја со вграден микрофонкомпомпатибилен со сите ваши омилени BT уреди (i Phone, Androids, паметни телефони, i Pad, таблети, итн.) Погоден список за увоз на способности за увоз Дидигитален телефон за бирање на подлогата за екранот : 2.0 +EDRTechnical Specs : Double DIN големина Универзален излез на стандардната моќ : 4 x 80 вати (320 максимум.) Широк екран TFT - LCD Displaypixel Резолуција : 800 x 480 пиксели A2 DP Поддршка за поддршка на односот 16 : 9 High Definition Impedance : 4 Ohmsignal to Noise Ratio : 70dbaf Re Recence Одговор : 20 Hz - 20k Hz Video System : NTSC/ System/ NTSC/ Време на одговор на PAL (автоматско препознавање) : Up 30 ms, Down 50 msam/FM-MPX 2 Band Radio-Auto Store, Preset, Mechanagire-Scananti-Shock Mechanagire-ESP Function LO/DX и ST/MO Selector Pll Syletor Pll Tuners Electelectable USA/Europe Radio Fressence4 GB SD Поддршка за картичка со УСА/Канада/Мексико Mapsmultimedia : DVD/VCD/CD/CD-R/CD-RWFILE Компатибилност : JPEG, MP3, MP4, AVI, WAV и Moremaximum USB/SD Flash Memory Card Поддршка : 64 GB Работен напон : DC 12 V 2012 Honda Civic Factory OEM замена стерео приемник, приклучок и игра директно вклопување радио глава.

За производот

Избор на клиент