0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност сè уште паѓаат платно уметност од Филип Саинте-ладил, бел мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност сè уште паѓаат платно уметност од Филип Саинте-ладил, бел мат, црна рамка

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Тема : Современа Стил : Современа Производ Тип : Црна рамка, бела матка, платно, акрилик Ова подготвено за зачувување, измешано врамено уметничко дело има црвено и злато есенско лисја на гранка во сончевото облачно небо. Препечаток од 11x14 giclee под акрилик во црна рамка од 16x20. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот. Овој висококвалитетен принт е затрупан со употреба на античко бело матка и доаѓа во црна рамка. Се додава јасен акрилик со кој се додава печатењето. Делото е целосно собрано од професионални рамки и доаѓа подготвено за зачувување. Античкиот бел душек дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор.

За производот

Избор на клиент