0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
ВИНВУД СТУДИО ПРИНЦИИ СЕ РАБОТИТЕ ВИСТИНСКИ ТИПОГРАФИЈА И ЦИТИКИ МОТИВАЦИИ ЦИТИ И изреки Wallидни уметности ПАНВИ ПЕНТИНА ПАСТЕЛНА БЛАН 12x12

ВИНВУД СТУДИО ПРИНЦИИ СЕ РАБОТИТЕ ВИСТИНСКИ ТИПОГРАФИЈА И ЦИТИКИ МОТИВАЦИИ ЦИТИ И изреки Wallидни уметности

DEN 191.84
Достапно за нарачка

Достапност

Дајте му на вашиот декор на домот уникатен изглед со тоа што одлично се одвивате од студиото на Wynwood, прекрасно дело за типографија wallид, изработено со вештина и стил од автентични уметници. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди неговиот потпис Сина нијанса да се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

За производот

Избор на клиент