0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Уникатни поволни цени за женски рафле против вратот половина bellвонче на ракав, обичен шифон врвот

Уникатни поволни цени за женски рафле против вратот половина bellвонче на ракав, обичен шифон врвот

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Половина од половина ракави ја истакнуваат гроздобер женствена блуза во сончеви светли денови. Детали за чипка на чипка нагласува ретро-шик елегантен врв полн со проток на блузонски ракави. Малку руша додава богатство на овој разноврсен врв со обичен V-врат и лесен стил на влечење. Издвоите женски шарм во оваа важна блуза стилизирана со треперење ракави и чипка од цвеќе од деколте. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'7 ", Градите : 31 1/8 ", половината : 24 ", колк : 34 5/8 ", тежина : 111 3/8 фунти) Мерење (во инчи) Меѓународна големина- гарнитура на градите - Ширина на рамото Вкупна должина должина на ракави - 36 5/8 13 1/2 -25 3/8 12 3/4 S - 38 5 /8 14 26- 13м 40 1/2 - - 14 1/2 - 26 5/8 13 1/4 L - 44 1/8 - - 15 3/8 - 27 1/8 13 5/8xl - 47 5/8 - -16 1/4 - 27 3/4 13 7 /82xl - 50 - 16 7/8 - 28 3/8 - 14 1/43 XL - 52 3/8 17 5/8 - 28 7/8 14 5/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени договори за женски рифли против вратот полу -ракав, обичен шифон Топ 100% полиестер. Увезени. Ruffled V вратот. Чипка на чипка. Еластичен bellвонче на лактот. Машинско миење ладно со слични бои, ниско железо.

За производот

Избор на клиент