0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Колекција Ангела веганска кожа чанта за садови од миа К од Миа К

Колекција Ангела веганска кожа чанта за садови од миа К од Миа К

DEN 879.84
Достапно за нарачка

Достапност

Колекцијата MKF, Ангела Веган, кожа Satchel Satchel Hands By Mia K Нашата торба за сателит на Анџела е богато тактилна и убаво обликувана во софистицирана структурирана силуета. Изработена од зрнеста висококвалитетна веганска кожа и дизајнирана со украси од златен тон, оваа сателит ќе стане ваш совршен секојдневен додаток. Се одликува со модерни детали, како што се притиснати столпчиња со златен тон во надворешноста и затворање на затворање и затворање на патент за да ги задржите вашите најважни работи безбедни. Отпакува за да открие целосно обложен ентериер со џебови за лизгање и џеб со zид. Одвојте ја прилагодливата лента за вкрстување за да ја носите со горната рачка кога ќе се појави расположението. Надворешноста има две странични џебови за поштенски патенти за вашите мали работи. Торбата за саксела Ангела има рамна основа и нозе за стабилност. Ocketsебови : Внатрешноста има џеб од zид, два џебови за лизгање. Надворешноста има две странични џебови со патент. Мерења : 11 W X 7,8 H x 3,51 D. Капка на рачката : 4,5 Прилагодлива и отстранлива лента : 10.6- 22,8 Трајни : Изработено од зрнеста висококвалитетна веганска кожа и дизајнирана со украси со златен тон, оваа сачер е дизајнирана да трае . безбедно : Се одликува со затворање на привремено затворање и затворање на патент за да ги задржите вашите најважни работи . разноврсна : одвојте ја прилагодливата лента за вкрстување за да ја носите со горната рачка кога ќе се појави расположението . Организирано : Отпакувајте го за да открие целосно поставен ентериер со џебови за лизгање и а Pocketиден патент џеб . Практичен : Надворешноста има две странични џебови за поштенски патенти за вашите мали работи и рамна основа и нозе за стабилност.

За производот

Избор на клиент