0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Без граници најлон женски фан чанта со предни и задни џебови за поштенски патенти

Без граници најлон женски фан чанта со предни и задни џебови за поштенски патенти

DEN 687.84
Достапно за нарачка

Достапност

Функционално-состаноци-тренди со пакет фани од без граници. Прилагодливата лента на оваа торба овозможува над-рамо или изглед околу половината. Торба со мала големина; 6-1/2? W x 6? H x 4? D (ширина се мери преку дното на чантата). Прилагодлива лента со 18? капка. Центар за поштенски предел. Предни и задни џебови со поштенски патенти. Ткаена постава. Човек направи материјали. Увезени.

За производот

Избор на клиент