0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Lee® Women'sенски долги ракави за ракав

Lee® Women'sенски долги ракави за ракав

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Справете го вашиот список да направите во стил во оваа женска долга ракав скучна јакна од Ли. Комплетен со иконски детали на Ли, оваа 100% памучна јакна е автентична колку што е трендовски. Карактеристиките вклучуваат преголеми џебови за комунални услуги за складирање на најважни работи, копчињата за лого на Ли надолу од предната страна и јака. Исечете за опуштено вклопување, оваа јакна изгледа одлично над вашите омилени блузи, маички и џемпери. Лесна, стилска и давање изјава облечена нагоре или надолу, оваа скучна јакна се транзиција без напор од работната облека до обичните викенди што се дружат со пријателите. Опуштено вклопување. Преголеми џебови. Затворање на копчињата. Иконски детали за Ли. 100% памук. Стил #112325062.

За производот

Избор на клиент