0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Деструирана јакна на деструираната дедушена дедушена розова помлада

Деструирана јакна на деструираната дедушена дедушена розова помлада

DEN 440.00
Достапно за нарачка

Достапност

Деструираната јакна на деструираната момче на славната личност има преголемо вклопување и намерно потресено миење со природен изглед на уништување за живеење во изглед. Тоа е толку разноврсно и совршен додаток на која било облека! Преголемо вклопување. 25.5 "Должина. Автентичен цврст тексас. Гроздобер мие со уништување. Предно затворање на копчето. 2 џебови за размавта на градите.

За производот

Избор на клиент