0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Алисон Ендрјус женска bellвонче манжетна Мерилин од џемперот на рамото

Алисон Ендрјус женска bellвонче манжетна Мерилин од џемперот на рамото

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Забава, а потоа се забавува. Оваа женска манжетна на Алисон Ендрјус, Мерилин од џемперот на рамото е дефинитивно во втората категорија. Дизајниран да додаде малку разигран шарм на вашиот изглед, овој стил надвор од рамо е совршено партиско парче. Со преклопени силуета и привлечни ракави на bellвончето, овој моден напред дефинитивно испорачува на голем начин. Достапно е во низа бои што одат добро со сè во вашата гардероба. И благодарение на мешавината на ткаенината, тоа е особено меко и удобно. Спарете го со пар обични панталони и чизми на ладен ден, или завршете го трендовскиот изглед со слаби фармерки и омилените потпетици ако се упатите надвор ноќе.

За производот

Избор на клиент