0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време на одмор, грд божиќен џемпер

Време на одмор, грд божиќен џемпер

DEN 479.68
Достапно за нарачка

Достапност

Бидете живот на забавата со ова празнично време, грд божиќен џемпер на жените! Доаѓајќи во 5 стилови, овој џемпер на пуловер е совршен додаток на вашата гардероба за одмор. Со ресни, sequins, везови и пом пом, овие џемпери се убаво дизајнирани. Одликувајќи се со вашето омилено нејасно суштество или омилено изрекување на празници, брзо ќе го најдете вашиот џемпер што мора да го има во овој асортиман за оваа празнична сезона! Грд Божиќен џемпер. Џемпер на пуловер. Долги ракави. Украсени, продолжени и извезени. Достапно во асортиман на стилови. Достапно во S, M, L, XL, XXL.

За производот

Избор на клиент