0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Апстрактни индустрии за апстрактна линија doodle жена кармин цвет цвет графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Еј Бре

Апстрактни индустрии за апстрактна линија doodle жена кармин цвет цвет графичка уметност црна врамена уметничка

DEN 719.84
Достапно за нарачка

Достапност

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите на рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . уметнички дела се однесуваат на : лице; Глава; Цртање; Портрет. Дизајн од Еј Бре! Креативно студио.

За производот

Избор на клиент