0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Влагата за влага за влага за влага на Вранглер, со 4-насочно истегнување

Влагата за влага за влага за влага на Вранглер, со 4-насочно истегнување

DEN 1279.20
Достапно за нарачка

Достапност

Wrangler прави трајни производи што можат да издржат што и да ви фрла животот. Овој пан -слој пантолона е идеално парче зимска опрема за да ве задржи топло и пријатно. Оваа изведба на термички базели Пант има густ за да овозможи лесно движење, влага за влага и брзо суво за да ве остави суви во текот на денот. Вршење активности на отворено, работа или лежење низ куќата ќе стане поудобно со овој основен слој, пантолона! 90% најлон / 10% спандекс. Гусет за полесно движење. Влагата за влага ви помага да се сувате цел ден. 4-насочно истегнување. Ладење. Брзо суво. Машина за перење. Увезени.

За производот

Избор на клиент