0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Safavieh London Headboard, повеќе бои и големини

Safavieh London Headboard, повеќе бои и големини

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Safavieh London Winged headboard flat nail главата на леќата кралицата што го носи белегот на модерното гостопримство, обвивката на топлината на оваа затегната глава со трим за нокти, го прави моментален класик. Тапациран во леќата, нејзината неутрална палета носи недооценет космополитски стил на мерачот на вкус на кој било будоар. Повеќе од 100 години, Сафавих го постави стандардот за ситно стокмените килими и мебел за домови. Од посакуваните свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња квалитет на наследство, искажувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете го вашиот килим, мебел, осветлување, надворешно и домашно декор пребарување и откријте над 100.000 производи од Safavieh денес. Safavieh London Headboard, Повеќе бои и големини : Современиот дизајн додава шик изглед на вашиот дом. Издржлива рамка за долготрајна долговечност. Лесно за чистење и одржување. Потребно е малото собрание. Близнак : 44,5 "W x 8.9" D X 54.3 "H. Full : 59.1" W X 8.9 "D X 54.3" H. Кралица : 65.4 "W x 8.9" D X 54.3 "H. Бродовите во 1 кутија. Пополнете материјал : пена. Додатоци во стилот на живот на вклучена. Ве молиме, забележете : Дигиталните слики и димензиите на производот на нашата веб -страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, боите на некои артикли може да се разликуваат малку . за да се спречи целокупното извалкано, чести вакумирање или четкање на светлина. Комплетно целокупно чистење. Употребата на чистачи на пареа или вода може да предизвика прекумерно намалување или боење.

За производот

Избор на клиент