0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Бактон студио Фели модерна и современа сива кадифена ткаенина тапациран со глава со целосна големина

Бактон студио Фели модерна и современа сива кадифена ткаенина тапациран со глава со целосна големина

DEN 2159.84
Достапно за нарачка

Достапност

Изградете прекрасна сцена во спалната соба со елегантниот шарм на таблата Феликс. Направено во Малезија, оваа глава е составена од цврста рамка од дрво, поставена со пена и тапациран во раскошна кадифена ткаенина. Јасната, правоаголна рамка формира елегантен преглед, додека дијамантското гушкање додава допир на рафинирање. Потребно е склопување, Феликс има три пред-дупчат дупки во нозете за лесно прилагодување на висината. Обезбедувајќи одлична поддршка за грб на грациозен начин, таблата на Феликс е прекрасен додаток на секоја спална соба. Севкупни димензии : 38,00 " - 45,90 " Висока x 57,30 "широка x 2,00 " дебела; Висина на панелот на таблата : 22,60 "; висина на ногата : 29.10 "; Висина од дното на панелот до земјата (најниско прилагодување) : 15,40 "; висина од дното на панелот до земја (највисоко прилагодување) : 23,20 ". Конструиран од инженерско дрво. Дијамант тафтуван. Тапациран во кадифена ткаенина и поставена со пена. Функција на нозе 3 предложени дупки 3.5 "Освен. Може да се прикачи на рамка за кревети (вклучен во по избор, хардвер). Потребно е склопување. Тежина на производот : 11,5 фунти. Пакет Тежина : 15,4 фунти. Боја на производот : сива/темно кафеава. Состав на производ : ткаенина /Кадифе "полиестер 100% "/mdf/пена.

За производот

Избор на клиент