0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Awntech Далас Ретро со отворено отворено наклон на прозорецот

Awntech Далас Ретро со отворено отворено наклон на прозорецот

DEN 1327.84
Достапно за нарачка

Достапност

Далас Ретро Опен заврши Awning Awning е марка за убавина од Awntech. Тоа е едно од нашите најпопуларни тенди. Цената и едноставноста на ретро го прават разноврсно за сите архитектонски стилови. Далас ретро отворено крајно трескање : ткаенините се изработени од 100 % раствор обоен акрилик. Лесно се склопува и инсталира. Инженерски и тестиран за да издржи сериозни оптоварувања на ветер и снег. Рамката е произведена со структурни алуминиумски квадратни цевки. Awnings имаат можност да трансформираат драб надворешност на која било зграда. Достапно во повеќе бои и големини.

За производот

Избор на клиент