0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Awntech Далас Ретро со отворено отворено наклон на прозорецот

Awntech Далас Ретро со отворено отворено наклон на прозорецот

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Awntech Beauty-Mark Dallas Retro 4 'прозорец/влез на влез : акрилик/алуминиумска фрамефрикурична цена заштеда на трошоците Комерцијални и станбени апликации, вклучително и инсталациски држачи за да го однесете сонцето со стационарната или повлечена перница од AWNTECH. Awnings се совршени за управување со сончева светлина и ажурирање на изгледот на вашиот дом или бизнис. Awnings даваат убав акцент на кој било архитектонски стил. Тие ви овозможуваат да ја зачувате енергијата и да блокирате светлина во текот на летото, а повлекувањето ќе се повлече и ќе овозможи топлината на сонцето во зима. Претворете го вашиот простор на отворено во повлекување и чувајте ја внатрешноста на вашиот дом 10 степени поладни во летните месеци. Со засенчување на вратите и прозорците, ја намалувате количината на зрачна топлина што влегува во вашиот дом или бизнис, со што ќе се намали количината на работа што треба да ја направи вашиот климатик. Awnings ги штитат вашите врати и прозорци од сурово време и ќе ги задржат мебелите за внатрешни работи, драпериите и подовите од исчезнување. Тие се дизајнирани да го направат вашиот живот што е можно поудобен, додека ја зголемуваат целокупната вредност на вашиот дом или бизнис.

За производот

Избор на клиент