0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Прирачник за целосна касета на Awntech Key West, повлечен

Прирачник за целосна касета на Awntech Key West, повлечен

DEN 4319.84
Достапно за нарачка

Достапност

Прирачникот за целосна касета на Beuty-Mark на Awntech. Овој модел доаѓа во рачно и моторизиран со верзии за далечински управувач. Прирачник за целосна касета на Key West-LX : Тешка, рамка за професионална оценка е премачкана во прав во бело. Достапните големини започнуваат со широк 8 „широк до 24“ со проекции од 7 'до 10'. Ткаенините се ткаени со 100 % раствор обоен акрилик, антимикробно предиво и се третираат со UV и обложувања отпорни на вода. Валентот може да се отстрани и чува во зима. Доаѓа со стандардни држачи за монтирање на wallидови. Достапно во повеќе бои и големини.

За производот

Избор на клиент