0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Американски бод за машки француски шорцеви Тери ogогер, големини S-2XL

Американски бод за машки француски шорцеви Тери ogогер, големини S-2XL

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Еластичната половината и влечењето на половината донесуваат удобно, прилагодливо вклопување од француските шорцеви „Тери џогер“ на Американ Стич-совршени за целодневно носење. Изработена во удобна, дише ткаенина, овие машки шорцеви се со вашите омилени маички и кошули за лежерен и обичен изглед. Сега сте подготвени за викенд со лесен дизајн, повлечен дизајн! Материјал : 65% полиестер/35% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Редовно вклопување. Подигање : Среден пораст. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови; 1 задниот џеб држете ги најважните работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; Врски акценти на страни. Машки француски Тери ogогер шорцеви од американскиот бод.

За производот

Избор на клиент