0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Шорцеви за компресија на Венум Фантом - за жени - црна црвена боја

Шорцеви за компресија на Венум Фантом - за жени - црна црвена боја

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Шорцевите за компресија на Venum Phantom за жени се шорцеви за перформанси со кратка должина дизајнирани за вежби со висок интензитет. Еластичната половината и компресивната ткаенина „втора кожа“ остануваат на сила, без оглед колку е интензивна обука. Дишењето и губењето на пот, фантомските шорцеви за компресија ќе ве одржуваат слободно и во удобност. Зачудувајќи уникатен црн и црвен дизајн, овие шорцеви за компресија со кратка должина се исто толку задебелени како вас! Прегрнете го Венум Фантом, движејќи се тивко пред да штрајкувате. Малку стручен совет : Носете ги овие шорцеви сами или под борбени шорцеви за дополнителна поддршка. Спарете ги со спортскиот градник и маицата за компресивни перформанси со сува технологија од истата колекција. Ткаенина за компресија. Еластична половината со сублимиран дизајн на лого. Лесен и дишење.

За производот

Избор на клиент