0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Лажичка блуза со долги ракави со долг ракав

Лажичка блуза со долги ракави со долг ракав

DEN 297.44
Достапно за нарачка

Достапност

Лажичка со долги ракави, блуза со пелем. Со вистинскиот врв, секоја облека може да биде ремек -дело. Чувствувајте се без напор заедно со блузата со лажичка на лажичката, украсена со женски руфи и заврши со многу ласкава фит и силуета на пламен.Скуп. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите. Исклучиво на. Материјал : 98% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S. fit : опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер; копчето предно. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали за рафла од предната страна; peplum полите; Еластична манжетна за половината и ракавот. Лажичка блуза со долги ракави за жени.

За производот

Избор на клиент