0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Лажички женски леопард печатен брод со вратот со врвот со разгален каросерија

Лажички женски леопард печатен брод со вратот со врвот со разгален каросерија

DEN 255.84
Достапно за нарачка

Достапност

Диво на добар начин-врвот на печатење на леопард-печатење ве носи од работа да играте со стилска леснотија. Boatneck Front, длабок V-врат во задниот дел и разоткриениот половината додава неочекувани детали за Wow Factor. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опремена. Boatneck Front и V-Neckline во грб; Стајлинг на пуловер. Долги ракави за мафини. Разгалена половината. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Изматете го женскиот леопард печатење на бродоградилишта. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

За производот

Избор на клиент