0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Измиени шорцеви за измиени жени

Измиени шорцеви за измиени жени

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Главен топло време. Започнете со овие спортски шорцеви од лажичка за крајна удобност и стил. Исклучиво на. Приближно. Мерења на модели : Висина : 5’9 ”, половината : 24”, биста : 32 ”, колкови : 34”. Моделот носи големина S. приближно. In Seam : 3 ”. Повлечен стил. Еластична половината. Цврст тон. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Shortsенски шорцеви за влечење од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

За производот

Избор на клиент