0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Лажичка женска џемпер од Раглан

Лажичка женска џемпер од Раглан

DEN 255.84
Достапно за нарачка

Достапност

Дали ви треба удобно ажурирање? Без пот. Scoop ве покрие со оваа џемпер во Раглан со светли, смели бои - совршени за викендот. Исклучиво на. Приближно. Мерења на модели : Висина : 5’9 ”, половината : 24”, биста : 32 ”, колкови : 34”. Моделот носи екипаж со големина S.; стил на пуловер. Долги ракави на Раглан. Цврст тон. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Маица за кратки ракави на жените од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

За производот

Избор на клиент