0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Ekena Millwork 15 W 61 H TRUE FIT PVC Diagonal Slat модерен стил фиксирани ролетни за монтирање, градско сиво

Ekena Millwork 15 W 61 H TRUE FIT PVC Diagonal Slat модерен стил фиксирани ролетни за монтирање, градско сиво

DEN 8437.12
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа иновативна линија на вистинските ПВЦ ролетни се издвојува со тоа што е совршена за проекти по цени на стандардниот производ. Профект на проектот значи дека не мора да одите на лов за стандарден бленда за да одговара на вашиот проект; Едноставно можете да изберете кој било дизајн што ви треба, да ја изберете вашата ширина, длабочина и висина, и ние ќе ве направиме совршен производ по цени на „Off-SHALE“. Произведено од архитектонско одделение ПВЦ, секој производ се држи силно против временските услови и е бесплатно за одржување. Обично дизајнирано и рачно склопени според вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични ролетни од дрво. Непропустливи на ефектите од нормалните временски услови. Додава вредност и убавина во кој било дом. Може да се користи во директен контакт со asonидање. Може да се користи во директен контакт со влага.

За производот

Избор на клиент