0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
12 W 41 H Lifetime vinyl, прилагодено директно врвен центар Mullion, отворени ролетни за лаувер, W Shutter-Loks, Midnight Blue

12 W 41 H Lifetime vinyl, прилагодено директно врвен центар Mullion, отворени ролетни за лаувер, W Shutter-Loks,

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Нашите отворени розови на отворено по нарачка обезбедуваат мерка на едноставна, непобитна елеганција. Прецизната, автентична длабочина на нашите Луверс создава живописен карактер и интересни сенки за повеќе сценска фасада, без разлика дали е за современи дизајни или повеќе историски погледи. Шутнерите ги надополнуваат стиловите од Кејп Код до Федерален, стил на ќерамиди, Foursquare и многу повеќе. Вклучува пар ролетни и хардвер за појавување на бои. Најлесна инсталација - Инстали за неколку минути со вклучен хардвер. Поради материјали, ширините и должините се номинални +/- 1/2 ". Трајни градежни карактеристики се обликувани низ боја и јасен текстура на дрва.

За производот

Избор на клиент