0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
12 W 34 H Lifetime vinyl, Taperormade Две еднакви панели, подигнати панели ролетни, винари

12 W 34 H Lifetime vinyl, Taperormade Две еднакви панели, подигнати панели ролетни, винари

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Нашите подигнати ролетни на панели обезбедуваат мерка на едноставна, непобитна елеганција. Прецизната, автентична длабочина на нашите панели создава живописен карактер и интересни сенки за повеќе сценска фасада, без разлика дали е за современи дизајни или повеќе историски изглед. Шутнерите ги надополнуваат стиловите од Кејп Код до Федерален, стил на ќерамиди, Foursquare и многу повеќе. Вклучува пар ролетни и хардвер за појавување на бои. Најлесна инсталација - Инстали за неколку минути со вклучен хардвер. Поради материјали, ширините и должините се номинални +/- 1/2 ". Трајни градежни карактеристики се обликувани низ боја и јасен текстура на дрва.

За производот

Избор на клиент