0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Женски јазол околу пети Т-лента мат Мери Janeејн пумпи

Женски јазол околу пети Т-лента мат Мери Janeејн пумпи

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Снимајте гроздобер инспириран стил во Мери Janeејн Пумпс од Бринли Ко. Класичните тркалезни прсти и подигнатите капаци околу задниот дел на глуждовите го завршуваат изгледот. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на шест. Забележете дека мерењата може да варираат малку по големина. Brinley Co. Women'sенски јазол тркалезна пети Т-лента Мат Мери Janeејн Пумпи : Стил : Пумпи. Материјал : Фаукс кожа. Облик на пети : круг. Висина/тип на пета : 3.3 "Чунки. Висина на платформата : 0,39". Ширина : Средна. Поставена : Нема постава. Единствено : човечко изработено. Подножје : Подготвено. Материјал на горната/надворешната страна : Мерењата од кожа/човекот-мадал се приближни и се земени со употреба на големина 6. Ве молиме, мерењата за белешка може да варираат малку по големина.

За производот

Избор на клиент