0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Пумпи за Бела Вита Нара

Пумпи за Бела Вита Нара

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Нара од Бела Вита е одлична модна пумпа со мека бебешка кукла што се ажурира на блокирана висока потпетица. Детални во најразлични материјали што ќе ве однесат од работа во вечерните часови. Ќе сакате повеќе од еден пар! 2,75 "Блок потпетица. Класична пумпа. Пета до пети подлежена влошка. Лизгајте се на затворање.

За производот

Избор на клиент