0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Живописен животен џемпер за кучиња пријатна девојка- мала

Живописен животен џемпер за кучиња пријатна девојка- мала

DEN 113.92
Достапно за нарачка

Достапност

Живописен животен џемпер за кучиња пријатна девојка-xxs. Вашиот крзнен пријател ќе го сака овој забавен 100% акрилен џемпер што ќе го задржи топол и удобно за време на тие студени прошетки или ќе игра во снегот со вас. Дизајнот на пуловер е за лесно вклучување и исклучување, совршен за отворено и во затворено. Живописен животен џемпер за кучиња пријатна девојка-xx мала. Забавен мек плетен пријатна пријатна џемпер; Идеално за кучиња помеѓу 3-7 фунти, одговара на повеќето територии на играчки и лисици. Се одликува со класична шема на фер-изолаци и будала копче во розова, црвена, сива и бела боја со симпатични куќи со желка за да се заштити од нацрти. Удобно вклопување без ракави. Одлично за ладно утро или вечерни прошетки, играње во снег, Â или одење во паркот за кучиња. Добро парови со други живописни животни додатоци и облека за домашни миленици што се наоѓаат во продавниците и на Интернет. Достапно во различни големини. Копче за прицврстување/поводник за лесна пристапност. Лесна грижа, машинско миење ладно, нежно. Квалитетната конструкција обезбедува само најдобро за вашето домашно милениче.

За производот

Избор на клиент